Të dha ndonjë lekë Iliri?/ “Pyetje ordinere, ato para…” Sabiani i tregon të gjitha pas ‘Big Brother VIP’(VIDEO)

77

Iliri dhe Sabiani nisën një shoqëri brenda shtëpisë së BBV. Ata kanë vendosur ta vazhdojnë shoqërine e tyre edhe pas mbarimit të emisionit.

Sabiani doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” disa javë përpara finales duke lënë mikun e tij ta vazhdojë lojën i vetëm.

Ai e ka mbështetur Ilirin deri në fund të lojës. I pyetur nga gazetari i “Shqipëria Live ” në lidhje me fitoren e mikut të tij ai u përgjigj :

Gazetari: Si u ndjeve që fitoi Iliri?

Sabiani: Fitoi Iliri, fitoi Sabiani. Akoma nuk kemi bërë plane.

Gazetari: Të dha ndonjë lek?

Sabiani: Pyetja më fal për shprehjen , më ordinere. Unë ia kam falur 100 mijë euroshin brenda nuk dua lek nga askush./Shqiperiaimeime.com.al