7.1 C
New York
Friday, June 24, 2022
Tags Iliri u ankua se Antonela dhe Sara nuk kanë famë

Tag: Iliri u ankua se Antonela dhe Sara nuk kanë famë

Iliri u ankua se Antonela dhe Sara nuk kanë famë, Arbëri i kthehet keq atij dhe merr duartrokitjet e publikut me atë që i...

Debate të ashpra në transmetim live mes Antonelës, Ilirit dhe Einxhelit. Këto debate u shkaktuan pasi Iliri ka vënë dyshime në famën e Antonelës...

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...