7.1 C
New York
Thursday, September 2, 2021

Latest Articles

“Nuk kemi ndjekur axhendën e Ramës”, Kryemadhi: Opozita e konsoliduar. Dy objektivat tona

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se beteja e saj nuk është me Edi Ramën, duke kujtuar se problemi janë ata që ia lejuan....

Rindërtimi, FMN nxjerr bllof qeverinë: U realizua vetëm 8% pa transparencë!

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN), në një raport të fundit ka hedhur dritë mbi fondet që janë shpenzuar për rindërtimin në krahasim me planifikimin fillestar...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 2 dhjetor 2020

https://youtu.be/uVct3-28_i4 Dashi Jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit. Kjo mund t’iu lëndojë në disa raste. Thjeshtësia do të mbizotërojë...

Rama: Shqipëria nuk bëhet dot si Gjermania edhe po ta drejtojë qeveria gjermane!

Kreu i qeverisë Edi Rama e quan fenomenin e largimit të të rinjve nga vendi, një efekt të globalizmit që po përhapet në të...

U martua me një me ngjyrë, flet shqiptarja që jeton në Kanada: Në fillim me thonin si ka(Video)

Arjola jeton prej vitesh në Kanada, ku dhe është njohur me bashkëshortin e saj Obie-n. Në një lidhje me Skype në “Abc-ja e mëngjesit”,...

I fejuari i propozoi për martesë, vajza nuk e deshi me veten kur zbuloi çfarë fshihej pas unazës

Shumë vajza ëndërrojnë unazën e martesës si aksesorin më të rëndësishëm në jetën e tyre dhe pse jo të jetë e veçantë, elegante dhe...