Sport

VIDEO/ Pamjet komike shpërndahen gjerësisht në internet, shihni sesi dukej Mbape para basketbollistit për shkak të gjatësisëPamjet e ardhura nga takimi i fundit i Mbape janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale. Lojtari francez është takuar me basketbollistin francez, Victor Wembanyama. Pas hedhjes së shortit të NBA në Paris, të dy sportistët kanë gjetur kohë për të biseduar. Megjithatë imazhi i kapur nga ky takim me gjatësinë e basketbollistit dhe mënyrën sesi Mbape e shikonte është një histori më vete. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Burimi Sport Ekspers

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button