Lajme

VIDEO| Divani fluturon në ajër gjatë stuhisë në Turqi

Erërat e forta goditën Ankaranë në Turqi dhe duket se fuqia e stuhisë ishte aq e madhe saqë e ngriti divanin në ajër.

Një video ka qarkulluar, e cila tregon se divani po fluturonte në qiell gjatë stuhisë ndërsa era e ka rrëmbyer nga ndonjë ndërtesë e lartë.

Onur Kalmaz, i cili filmoi videon, tha për mediat lokale se askush nuk u lëndua nga incidenti dhe se divani mund të përdorej edhe pasi mobilja përfundoi në kopshtin e tij.

LEXONI GJITHASHTU:

The post VIDEO| Divani fluturon në ajër gjatë stuhisë në Turqi appeared first on Euronews Albania.


Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button