Show Biz

Të gjithë e njohin, ja kush është ‘bodyguard-i’ personal i Keisi Medinit (FOTO)

Keisi Medini është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sot na treguar pak nga përditshmëria e saj e ditën e sotme na zbuloi se kshte shkruar për të bërë shopping, por jo me shoqet e saj ashtu siç mund ta mendoni.

Personi që e shoqëronte, që bukuroshja e quan ‘bodyguardin’ e saj është babai i saj, Sabiani.

Kemi dhe bodyguard personal kur bëjmë shopping

Keisi ka zbuluar titullin e këngës që pritet të publikohet së shpejti dhe do të jetë “Idiot”. Të shumta kanë qenë aludimet se ndoshta kënga e re mund të jetë ndonjë dedikim për Kristin dhe historinë e tyre brenda “BBV2”.

Mos ndoshta me “Idiot” Keisi i drejtohet Kristit? Tashmë na mbetet vetëm të presim të dëgjojmë këngën e re.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button