Lajme

“Mbylle gojën”- Tensionet De Bruyne-Guardiola në ndeshjen Real-City (VIDEO)

Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne dhe Pep Guardiola duket se kanë pasur një përplasje mes tyre gjatë zhvillimit të ndeshjes mes Real Madrid dhe Manchester City-t.

Kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re dhe një video e dyshes u bë virale nëpër rrjetet sociale.

Në video duket belgu De Buyne, i cili vrapon me topin deri në mes të fushës, ndërkohë që Guardiola i bërtet që të pasojë.

Në një moment De Bruyne në vend që të luftonte për topin, kthehet e i bërtet Guardiolës, duke i thënë që të mbyllë gojën.

Kjo përplasje duket se zgjati shumë pak pasi më pas dyshja janë parë të përqafohen.

LEXONI GJITHASHTU:

The post “Mbylle gojën”- Tensionet De Bruyne-Guardiola në ndeshjen Real-City (VIDEO) appeared first on Euronews Albania.
Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button