Politike

A u takua me Lulzim Bashën? Flet për herë të parë Taulant Balla: Unë kam qëlluar edhe në një ashensor me Sali Berishën…

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është pyetur nga gazetarët në lidhje me videon e publikuar ku aludohet se ka pasur një takim me Lulzim Bashën.

Balla u shpreh me ironi duke thënë se ka qëlluar në një ashensor edhe me Sali Berishën por kjo nuk do të thotë se janë takuar.

“Unë kam qëlluar ne një ashensor dhe me Sali Berishën. Nuk e kam takuar as këtë”, deklaroi Balla për gazetarët jashtë Kuvendit pas seancës plenare.


Burimi LEXO.AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button