Show Biz

“A e pate dorën shumë…”/ Beniada ‘fut në sherr’ Mihrije Brahan me Naimin, ja çfarë ndodhi mes çiftit

Ata janë një ndër çiftet më të njohur në industrinë muzikore, pasi prej shumë vitesh janë në treg dhe janë të kërkuar. Është fjala për Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Përpos talentit, ato njihen si çift sportiv dhe me shumë humor.

E kështu kanë bërë dhe së fundmi. Mihrije ka postuar një foto të Naimit dhe Beniadës duke pyetur bashkëshortin me ironi:

“Naim, dorën e pate shumë të ftohtë a shumë të nxehtë”.

Sigurisht që ky koment është bërë me humor nga ana e Mihrijes. Fotoja është realizuar për një emision, që pritet të publikohet këtë javë.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button