Politike

Rama “shpartallon” Berishën me audiencë

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi, përballë analistëve Enton Abilekaj dhe Neritan Sejamini.

Paralelisht në televizionin News24 ka qenë i ftuar Sali Berisha, gjithashtu përballë një paneli analistësh.


Shifrat e audiencës në Facebook, tregojnë një shikueshmëri mjaft të lartë të kryeministrit në TPZ, konkretisht me rreth 11-12 mijë ndjekës në kohë reale.

Ndërsa Berisha ka variuar nga 700 deri në një mijë ndjekës.

Diferenca është e frikshme.


Burimi LEXO.AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button