Lajme

“Socialistët do jenë të shqetësuar pas 14 majit”, avokati…

Avokati Genc Gjokutaj, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për këshillin bashkiak të Tiranës, ishte i ftuar këtë të hënë në Euronwes Albania për të foluR rreth sondazheve të fundit për zgjedhjet që pritet të zhvillohen më 14 maj.

Ai tha se nuk u beson dhe aq sondazheve, sa i beson terrenit dhe sipas asaj që ai shikon kur është në rrugë, partia Socialiste do të “zgjohet” e shqetësuar pas 14 majit.

“Unë do t’ju them se sondazhi është se më 14 maj socialistët do zgjohen shumë të shqetësuar. Unë nuk i besoj sondazheve. Televizorin e përdor vetëm kur kam kohë. Unë jam në terren, në të gjithë Tiranën. Fryma është në gjithë Shqipërinë.

Është majisur kaq shumë situata sa këta nuk kanë çfarë të japin më. Këta deri tani i ka mbajtur SPAK dhe prokuroria të pa shqetësuar e megjithatë prapë kanë njerëz në burg për shkak të korrupsionit, këta nuk i ikin dot korrupsionit”,-tha për Euronews Albania, Genc Gjokutaj.

LEXONI GJITHASHTU:
Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button