Lajme

Këto janë dy qytetet ku Partia Socialiste mbyll fushatën elektorale

Partia Socialiste mbyll fushatën elektorale të premten jo në Tiranë por në dy qytete të tjera.

Shkodra dhe Durrësi janë dy qytetet ku të premten do të mbahen fushatat përmbyllëse të fushatës për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Në Shkodër takimi përmbyllës do të mbahet në orën 16.30 ndërsa në Durrës në orën 19.00, qytet i cili do të përmbyll edhe fushatën.

Në Tiranë fushata përmbyllëse do të mbahet në sheshin Skënderbej të enjten në orën 19.00.

 

LEXONI GJITHASHTU:

The post Këto janë dy qytetet ku Partia Socialiste mbyll fushatën elektorale appeared first on Euronews Albania.


Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button