Show Biz

Julian Deda dedikim special të bijës për ditëlindje: Të dua më shumë se frymën që marr

Humoristi i njohur shqiptar, Julian Deda jo vetëm që është një aktor mjaft i dashur për publikun, por është edhe një baba mjaft i përkushtuar.

Juli publikon herë pas here për ndjekësit e tij në Instagram fotot të familjes dhe fëmijëve të tij dhe pak minuta më parë ka treguar se vajza e tij ka ditëlindjen.

“Ti je gezimi i pare, ti je e vogla ime e rritur dhe une te dua me shume se frymen qe marr. Gezuar ditelindjen zemra ime…!”, shkruan aktori krah fotos me të bijën.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button