Politike

Kendoi në dasmën e Luizit dhe Kiarës, Elvana Gjata uron live Veliajn për fitore më 14 maj

Elvana Gjata ka uruar live Erion Veliajn për fitoren në zgjedhjet e 14 majit gjatë ceremonisë së dasmës së Luizit dhe Kiarës.
Kryebashkiaku Erion Veliaj kurorëzoi martesën e Luizit dhe Kiarës në një ceremoni që u zhvillua live në tarracën e Bashkisë së Tiranës.
Kiara pranoi të jetë bashkëshortja e Luizit dhe që të marrë mbiemrin e tij Ejlli.


Burimi LEXO.AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button