Lajme

Braktisi foshnjën në plazhin e Golemit, shpallet në kërkim 22-vjeçarja

Një foshnjë është gjetur e braktisur në plazhin e Golemit.

Policia tha se kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetases D. S., 22 vjeçe, banuese në Durrës, nëna e foshnjës.

Foshnja, që ishte braktisur që në ditë më parë nga nëna, është dërguar në spitalin e Durrësit në gjendje të mirë shëndetësore.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.
Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button