Lajme

Bojkotoni votimet| Spahiu thirrje atyre që s’duan treshen Rama-Berisha-Meta

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews ALbania se ka një zgjidhje për të gjithë ata që nuk duan treshen Rama-Berisha-Meta.

Sipas tij zgjidhja është bojkotimi i votimeve më 14 maj.

“I them të gjithë atyre votuesve të cilët nuk e dëshirojnë këtë gjellë 33-vjeçare, të cilët nuk e duan më Ramën, Berishën dhe Ilir Metën të mos shkojnë në kutitë e votimit. Të bojkotojnë 14 majin sepse do të jenë më të qetë me ndërgjegjen e tyre,” – u shpreh Spahiu.

Në përditësim…
Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button