Show Biz

Vetëm pak minuta para finales, Ermiona Lekbello i bën Efit të papriturën? (FOTO)

Na ndajnë vetëm disa minuta nga finalja e madhe e BBV. Ermiona Lekbello ka ndarë foto se si do të duket sot në studio, por gjejeni çfarë…. ajo ka të njëjtin fustan që Efit i mbërriti ditën e sotme për ta veshur në finale.

Fustani ishte një ndër opsionet që Efi mund të zgjidhte për sonte, por siç duket ajo ka preferuar një tjetër veshje.

Ndërkohë, finalistët janë 4. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi presin sonte të dalin pas 136 ditësh nga shtëpia e famshe, ku vetëm njëri prej tyre do të ketë 100 mijë euro më shumë në llogarinë e tij.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button