Lajme

Princi Harry mbërrin në Abbey, shfaqet i lumtur dhe i relaksuar

schedule11:53 – 6 Maj, 2023

Princi Harry dhe anëtarët e tjerë të familjes mbretërore kanë mbërritur në Westminster Abbey.

Princi Harry, Princi Andrew dhe princeshat Eugenie dhe Beatrice ndodhen në hyrjen Perëndimore të Abbey.

Ndërsa bashkëshortja e Harry-t, Dukesha e Sussex-it, mungon sot në kurorëzim dhe po qëndron në SHBA me fëmijët e vegjël, pasi djali i tyre ka ditëlindjen.

Ajo që është vënë re është se Harry dukej shumë i lumtur dhe i relaksuar teksa i bashkohej këtij momenti historik./abcnews.al

 
Burimi ABC NEWS

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button