Show Biz

Pak orë para ditëlindjes, Arbana Osmani zbulon dhuratën luksoze nga Sara Hoxha (FOTO)

Pak orë më vonë, moderatorja Arbana Osmani pret ditëlindjen. Kjo ditëlindje do të jetë speciale për moderatoren pasi do ta gjejë në mesantë në moderimin e finales së Big Brother VIP.

Ndërkohë dhuratat kanë nsiur për të dhe Arbana ka ndarë një ndër të parat, që është nga producenjta e BBV, Sara Hoxha.

Sara ka zgjedhur një palë këpucë luksoze nga stilisti italian Rene Caovilla.

Arbana ka postuar një foto të kutisë dhe ka shkruar: Dhurata perfekte pak para ditëlindjes nga Sara Hoxha ime.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button