Lajme

Spahiu: Më 15 Maj lind opozita e re për largimin e Ramës dhe Berishës

Juristi Kreshnik Spahiu është shprehur se më 15 maj, një ditë pas zgjedhjeve lokale do të lind opozita e re.

Në një intervistë për Euronews Albania, ai theksoi se  kjo opozita do të përgatitet për largimin e kreut të qeverisë Edi Rama dhe ish-kryeministrit Sali Berisha nga politika.

“Më 15 Maj do të lind opozita e re e fuqishme për largimin e këtyre dy personazheve nga politika. Opozita e re do të jetë surpriza e radhës pas tre dekadave për t’u përgatitur për zgjedhjet e 25, për largimin nga politika të këtyre individëve”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

The post Spahiu: Më 15 Maj lind opozita e re për largimin e Ramës dhe Berishës appeared first on Euronews Albania.


Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button