Politike

Dita e Dëshmorëve, Rama homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve


Kryeministri Edi Rama bëri homazhe te varrezat e dëshmorëve.

Ai është i pranishëm në ceremoninë e nderimit të Dëshmorëve të Kombit së bashku me Lindita Nikollën dhe Erion Veliajn.Burimi LEXO.AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button