Politike

Skandali / Këlliçi lëshon gjuhën ndaj analistit: Ta ngre kur të jemi vetëm, pa merak

Kandidati Belind Këlliçi ka vijuar të skandalizojë sërish pas nxjerrjes së gishtit të mesit në posterat e shpërndara në Tiranë.
Edhe pse ishte live në emisionin “Top Story” në TCH në një orar ku mund ta shikojnë dhe të vegjlit, Belind Këlliçi nuk u ndal në gjuhën e tij jashtë çdo etike.
Përballë kritikave të analistit Arjan Curri, në një moment Belind Këlliçi iu përgjigj: “Po cke mo ta ngre kur të jemi vetëm , pa merak”.


Burimi LEXO.AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button