Show Biz

Çfarë ndodhi?! Luizi lë papritur shtëpinë e “Big Brother” me Ilirin dhe Donaldin

Dy finalistët e vitit të kaluar të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj, kanë surprizuar mbrëmë katër banorët e mbetur të këtij edicioni të reality show-t.

Vëllai i Madh kishte përgatitur një darkë për ta në oborr, të cilën e shijuan të gjithë.

Ndërkohë në momentin që Iliri dhe Donaldi po largoheshin, katër finalistët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, shkuan t’i përcillnin te dhoma e rrëfimit.

Pasi i dhanë dorën njëri-tjetrit dhe u përqafuan, Luizi i thotë Ilirit ‘të fala gruas dhe vajzës’ ndërsa Donaldit i tha që t’i bënte të fala vëllait tjetër.

Por jo vetëm kaq, teksa Shaqiri dhe Veshaj po hynin te dhoma e rrëfimit, Ejlli duke qeshur tha: “Aeroport po ikim ne tre fituesit”.

Kujtojmë se Luizi u ka vendosur pseudonime kamerave, personave që flasin kur u japin udhëzime.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button