Lajme

Berisha rrëfen vrasjet në Tropojë: Si ekzekutonin Haklajt pasi i manipuloi Klosi

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në emisionin Now në Euronews Albania se Aishe Haklaj është sjellë në SPAK nga Edi Rama dhe Fatos Klosi për të bërë zhurmë para zgjedhjeve.

Berisha tha se nuk ka asnjë njohje me Haklajt, të cilët i cilësoi bandë shtetërore me uniformë. Sipas tij, Haklajt i manipulonte Fatos Klosi, njeriu që iu vuri minat dhe i vrau.

 
Burimi Euronews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button