Sport

“Si mo shikoni Big Brotherin ju?” Sinemati kritikon lojtarin e Vllaznisë: Më habiti Gurishta, shohin Luizin para kundërshtaritSinemati ka kritikuar fenomenin “Big Brother” që duket se e ka hutuar paksa Vllazninë. Ekipi shkodran ka marrë rezultate të dobëta së fundmi dhe Sinemati mendon se një nga arsyet është programi më i ndjekur në Shqipëri. “Më kujtohet ai lojtari i Vllaznisë që erdhi këtu, Gurishta, tha se ndiqnin rregullisht Big Brotherin.

Si mo e ndjek rregullist Big Brotherin? Ti duhet të ndjekësh rregullisht Vllazninë që njëherë është dhe njëherë nuk është. Luizi është në vend të parë, në rregull është, shikoni Vllazninë. Gurishta duhet të shohi veten e tij dhe të shoh kundërshtarin, të mos merret me Big Brotherin”, tha Sinemati. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Burimi Sport Ekspres

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button