Show Biz

Sondazhi i Vip Magazine: Kush e fiton Big Brother Vip Albania?

Më 6 maj është finalja e madhe e Big Brother Vip Albania. Për këtë arsye, Vip Magazine ka vendosur që të realizojë një sondazh në website-in dhe në rrjetet e saj sociale, se kush do të shpallet fitues.

Në finale janë: Luizi, Efi, Kristi dhe Dea.

Të dhënat e sondazhit do të publikohen ditën e shtunë, në orën 21:00, kur të nisë prime i fundit i edicionit të BBV.


Burimi Vip Magazine

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button