Sport

Ndeshjet e javës së 31 në Superiore, ja se cila prej tyre do të vijë falas për shikuesitVllaznia do të përballet kundër Egnatias në ditën e nesërme. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 31 në Superiore.

Ky takim do të nisë në orën 18:00. Ai do të transmetohet në RTSH dhe do të vijë falas për publikun. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/.

Burimi Sport Ekspres

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button