“Do jem e jotja përgjithmonë”/ E veshur me të bardha dhe shumë se*si, aktorja shqiptare organizon festën e beqarisë (FOTOT)

96

Aktorja e njohur shqiptare Eliona Pitarka duket se do të realizojë ëndrrën për të pasur një dasmë përrallore.

Eliona ka publikuar në Instagram foto nga festa e beqarisë të organizuar me mikeshat e saj më të mira. Ajo shihet e veshur me një “body” të bardhë ndërsa në kokë mbanë të vendosur vellon.

Ajo nuk ka dhënë më shumë detaje, por duket se dasma është shumë pranë teksa në postimE shkruan “Nuse së shpejti” dhe “do jem e jotja përgjithmonë.

Kujtojmë që aktorja dhe partneri i saj rreth një viti më parë janë bërë prindër të një vajze, ndërsa tani dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me martesë./Shqiperiaime.com.al