7.1 C
New York
Tuesday, August 31, 2021
Home ShowBizz

ShowBizz

E njihni këtë djalin e vogël? Tani është një nga personazhet më të famshëm në Shqipëri

Shumë artistë shqiptarë bëhen nostalgjikë dhe shpeshherë ndajnë foto nga fëmijëria me ndjekësit e tyre duke treguar se si ata dukeshin . Së fundmi të...

Xhemi apo Xhemile? Moderatorja zbulon njëherë e mirë si e ka emrin dhe çfarë nuk shkoi siç duhet në gjendjen civile

Ditën e djeshme në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte e ftuar Xhemi Shehu. Në një bisedë shumë të këndshme, Xhemi zbuloi...

E mbani këngëtaren Gjyste Vulaj? Do hab iteni se sa është rritur vajza e saj dhe sa e bukur është…!!

E mbani mend Gjyste Vulën këngëtaren kosovare e cila ka bl induar me këngët e saj që gjithkush mund ti dijë. Ajo gjithmonë është shquar...

RUSJA SlMPATlKE VJEN NË SHQIPËRI PËR NJË ARSYE QË I HABlTl TË GJITHË

Nga Viktor Bakillari Sot, kam ndër mend t’ju rrëfej shumë shkurt një ngjarje të rrallë. Të padëgjuar, kurrë më parë. Ose të paktën, unë as s’e kam...

Si ‘UIëriti Rita Lati kur Roza i tregoi që HUMBl VlRGJËRlNË

Me tortë në duar, ja çfarë ka bërë Rita Lati sapo e bija i ka treguar për herën e saj të parë! ‘UIëriti, u mërzit’,...

Ju kujtohet Qetsori i Big Brother?SHlKONl sa shumë ka ndryshuar tani

Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rr ëmbente jo vetëm zemrat...

E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej...

La BURRlN për BOKSlERlN mυskuIoz, fIet moderatοrja shqiptαre…

Që kur bëri pu/blike Iidhjen me boksierin, Kamer Maloku, Dajana Shabani ka qenë thuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Dajana më në...

I deI fotoja me Enveri, ky FËMlJË sot është një nga figurat e…

Një foto e ish- dikt atorit Enver Hoxha është duke bërë xhiron e rrj eteve soc iale. Arsyeja nuk ka të bëjë as me Hoxhën...

HAPĺNĺ MĺRË SYTË! SHĺKONl si dùkej Luana Vjollca kur ishte 16 vjęç! Brune e dòbët, pa asnjë OPERAClON pIastik (Foto)

Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfoIura të estradës shqiptare. Ajo gjithnjë është vënë ën qendër të vëmendjes për fo;tot e nx ehta...

I vendosi 0 pikë këngëtarëve në Këngën Magjike, Manjola Nallbani ‘shp.ërthen’ ndaj kompozitorit: Asnjë arg.ume.nt profesional, veç fjali pë.rçm.uese ku dom.inonte buka me qofte

Finalen e Këngës Magjike, ku Alban Ramosaj arriti të fitonte çmimin e parë me këngën “Thikat e mia”. Vlerësimi i këngëve u bë nga juria...

“Kë kap ti mo ejjj”, “plas” sherri në emision, konkureti i Për’puthen përplaset me disa persona në studio (VIDEO)

Eri Aga ish konkurenti i Për’Puthen, së fundmi ka qënë i ftuar në emisionin “n’Kosovë show”. Eri tashmë njihet për tipin e tij të papërmbajtshëm,...

Most Read

Ka ndëruar 3 parti në 3 vite/ Ja kush është deputetja që do të zërë vendin e Mark Markut në parlament

Dorëheqja e Mark Markut nga lista e deputetëve të qarkut të Lezhës pritet të lërë një vend bosh në Kuvend në radhët e PD-së,...

Edhe kjo na duhej tani/ Paralajmërohet rritje e cmimit të bukës: Ja sa pritet të shkojë

Çmimi i miellit u rrit me 15 për qind brenda një jave në tregun vendas, duke reflektuar zhvillimet në tregun ndërkombëtar dhe sidomos të...

Pastruesja e hotelit hap sirtarin gjatë pastrimit të dhomës së ciftit dhe bërtet nga ajo që sheh!

Një çift i moshuar nga Ypsilanti, Michigan vendosi se ishte koha per te lene shtëpinë e tyre dhe për të shkuar në Kentaki ,per...

Ilda Bejleri lë pas moderatoren, tani i futet me kokë biznesit dhe garës për postin e FSHF-së ku do ketë rivalë vetëm burra

Ilda Bejleri, kandidate për të drejtuar FSHF-në?! Ky ka qenë lajmi që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Moderatorja që dikur punonte te “Super...