7.1 C
New York
Friday, October 29, 2021
Home Horoskopi

Horoskopi

Hëna e parë e plotë për vitin 2021; Ja se si do të ndikojë tek të gjitha shenjat e horoskopit

Gjërat janë gati të bëhen intensive, sepse kulmi hënor i sezonit të Demit ndodh të jetë edhe super-hëna e parë e vitit. Hëna e...

Horoskopi për datën 30 prill nga Russell Grant

Dashi I dashuri juaj ka nevojë që t`i ktheni fjalët tuaja në veprime. Tregojini atij se si ndiheni përmes përqafimeve. Jipini përparësi aspektit fizik. Nëse...

Horoskopi për ditën e premte, 30 prill 2021

Dashi Sa më shpejt që të përpiqeni të ecni nesër, aq më pak do të arrini. Yjet ju nxisin të shijoni vendin ku ndodheni aktualisht dhe...

Horoskopi për datën 29 prill nga Russell Grant

Dashi Ju mund të jeni financiarisht i sigurtë pa pasur një punë të përditshme. Një person si ju shkëlqen më së miri një fushë që...

Horoskopi për ditën e enjte, 29 prill 2021

Dashi Mos pranoni avantazhe të padrejta, por qëndrojini besnik karakterit tuaj të vërtetë. Ju nuk jeni mbështetur kurrë tek mashtrimet për të arritur qëllimet tuaja...

Zgjidhni një kavanoz magjik, ai do të zbulojë sekretin e shpirtit tuaj

Për ju që zgjodhët: Kavanozi nr.1 Ju keni cilësi shumë të mira dhe të mrekullueshme që ju bëjnë një person të sjellshëm dhe të ndjeshëm me...

Do ndodhë pas 7 ditësh! Zgjidh Letrën dhe Zbulo Çfarë e prèt Fatin tënd

Në kohë të vèshtíra, Universi vjen në ndihmë dhe jep këshilla se si të veprojmë në çdo situatë të vèshtírë të jetës tonë. Ne ju...

Muaji i Lindjes Tregon Kush Jeni! Paralajmërim i Fòrtë, Zbulojeni!

A e dini se muaji që keni lindur ka lidhje të drejtpërdrejtë me personalitetin tuaj dhe mund të tregojë më shumë për ju sesa...

Sapo erdhi! E sigurt, lajmi i engjëjve special zbulon të ardhmen! Zgjidhe njërin shpèjt

Këto mesazhe engjëllore do të zbulojnë lajmin e mirë që ju prèt muajin tjetër. Engjëlli të cilin do të zgjidhni ju në këtë test...

Zbulo se çfarë do të ndodhë në 30 ditët e ardhshme, zgjidh shpejt një letër!

E ardhmja jonë mund të parashikohet, por nuk mund të paracaktohet. Nëse përdorni sugjerimet që fati ju jep, mund të ndryshoni plotësisht disa aspekte të...

Çfarë i ka thënë Zoti secilës prej shenjave të horoskopit

Sigurisht që, për të dalë në këto përfundime, ata që i kanë shkruar, u janë referuar tipareve të çdo shenje. Një ‘bisedë’ e Zotit...

Horoskopi Javor 19 Prill – 25 Prill 2021

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna nuk është më në shenjën tuaj, por nuk ju mungon pasioni dhe ditët do të jenë...

Most Read

Ka ndëruar 3 parti në 3 vite/ Ja kush është deputetja që do të zërë vendin e Mark Markut në parlament

Dorëheqja e Mark Markut nga lista e deputetëve të qarkut të Lezhës pritet të lërë një vend bosh në Kuvend në radhët e PD-së,...

Edhe kjo na duhej tani/ Paralajmërohet rritje e cmimit të bukës: Ja sa pritet të shkojë

Çmimi i miellit u rrit me 15 për qind brenda një jave në tregun vendas, duke reflektuar zhvillimet në tregun ndërkombëtar dhe sidomos të...

Pastruesja e hotelit hap sirtarin gjatë pastrimit të dhomës së ciftit dhe bërtet nga ajo që sheh!

Një çift i moshuar nga Ypsilanti, Michigan vendosi se ishte koha per te lene shtëpinë e tyre dhe për të shkuar në Kentaki ,per...

Ilda Bejleri lë pas moderatoren, tani i futet me kokë biznesit dhe garës për postin e FSHF-së ku do ketë rivalë vetëm burra

Ilda Bejleri, kandidate për të drejtuar FSHF-në?! Ky ka qenë lajmi që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Moderatorja që dikur punonte te “Super...