7.1 C
New York
Thursday, May 19, 2022
Home Histori/Suksesi/Muzikë

Histori/Suksesi/Muzikë

Këngëtari Sadi Ukaj ka ditëlindjen plot mesazhe nga të gjithë

Këngëtari Sadi Ukaj ka ditëlindjen plot mesazhe nga të gjithë Këngëtari shqiptar i cili jeton në Amerikë gjatë datës 4 Prill ka pasur festë. Po...

Janë të gjithë yjet bashkë. Grupi që ndez atmosferën’ Mërgim Tahiri (DJ GIMI) Fatlume Baliu (FATLUME) Asdren Gjikolli (GJIKO) Doruntina Shala (TANYA) Halabak Caner...

Grupi i këngëtarëve që  performuan në  festën e pavaresisë në Tiranë, po bëjnë namin gjithandej. Ata janë  pesë yje bashkë  që po ndezin atmosferën...

Reperi Dezo gati me hitin e rradhës

Reperi Dezo gati me hitin e rradhës Artisti i ri por me mjaft stil Dezo ka gati një super projekt të ri. Pas këngës dedikuar nënës...

Bleonah thotë “Girlfriend” kënga që synon lart

Bleonah thotë “Girlfriend” kënga që synon lart E njohim tashmë artisten e re në moshë por mjaft e suksesshme në Suedi, por edhe në botën...

Annella vjen ” Extra on top” në projektin e ri

Annella vjen " Extra on top" në projektin e ri Mund ta quajmë vërtet " Extra on top" që nga dukja e deri te interpretimi ashtu...

Alida sopo solli një super bashkëpunim

Më në fund bashkëpunimi i paralajmëruar sapo ka ardhur dhe duket që do të jetë një hit. Pasi artistja e njohur Alida Duka din...

Erdhi kënga e re nga David Dreshaj, gjysëm milioni për një ditë

  Erdhi kënga e re nga David Dreshaj, gjysëm milioni për një ditë Ka vetëm pak orë që ka ardhur videoklipi dhe projekti më i ri...

Ju prezantojmë Tony me ” Tanz Tanz”

Ju prezantojmë Tony me ” Tanz Tanz” Emri i tij i saktë është Arton por në muzikë prezantohem me Tony. Këngëtari është me origjinë nga...

Unik si vetë emri vjen me “Glock” duhet patjetër ta dëgjoni

Unik si vetë emri vjen me "Glock" duhet patjetër ta dëgjoni Quhet "Glock" kënga ardhur nga Unik dhe vërtetë ia vlen ta dëgjoni. Emri i...

Gati për mega projektin nga David Dreshaj, kënga e re me 18 Mars

Gati për mega projektin nga David Dreshaj, kënga e re me 18 Mars   "18 Mars Ku je " do të quhet projekti më i ri...

Njihuni me artistin Doni, plot stil shumë shpejt projekti i ri

Njihuni me artistin Doni, plot stil shumë shpejt projekti i ri Emri i tij i saktë është Doni Morina e ka vite që po punon...

Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi instrumentist i grupit më të sukses’shëm Shqiptar.

Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi instrumentist i grupit më të sukses'shëm Shqiptar. Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi, përveçse punës së tij...

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...