7.1 C
New York
Saturday, December 4, 2021
Home BOTA

BOTA

Ky është qeni me qerpikët më të bukur në botë! Cdo vajzë do i kishte zili

Në kushtet kur nuk mund të jemi perfekt, bota ka përparuar aq shumë sa që mund të bëhemi të tillë. Në rastin konkret mund të...

Duhet ta shihni patjetër këtë video që të mos mbeteni “injorant“

A kishit parë ndonjëherë një kal deti duke lindur? Me siguri që jo, sepse nuk ka sesi t’ju kishte rastitur! Megjithatë, kjo video është fantastike...

Ky është hajduti më qesharak në histori…por do prekeni kur të zbuloni arsyen pse vjedh

Ryusei Takada, 26 vjeç është hajduti më qesharak që mund të keni njohur ndonjëherë! Kjo sepse është një hajdut profesionit të tualeteve. Mund t’ju duket...

‘Siç i ka bërë nëna’…njihuni me çiftin që dalin shëtitje të zhveshur! Fotot e tyre janë fantastike

Donna Price, 55 vjeç dhe bashkëshorti i saj John, 70 vjeç janë çifti më i vecantë që keni parë ndonjëherë. E dini pse? Sepse...

Murgesha aspak të zakonshme! Kjo video e tyre në Tik Tok ka marrë më shumë se 6 mln shikime

Tik Tok ka “pushtuar” zemrën e të gjithëve me videot ‘funny’ që bëhen jo vetëm nga blogerë, por edhe njerëz të thjeshtë. Megjithatë, këtij trendi...

Ky VIP është burri i ëndrrave, por kur ta mësoni se cfarë i ka bërë gruas së tij do e urreni

Elvis Presley ishte pa dyshim një nga burrat që cdo grua do dëshironte, të paktën për atë që prezantohej në media! Një burrë shumë...

‘Për interes’/Dy shokë 60 vjeç dhe 85 vjeç u martuan me njëri-tjetrin për arsyen që as nuk iu kishte shkuar kurrë ndërmend!

Dy shokë janë martuar me njëri-tjetrin, për “interes”. Po, kjo është një nga ato martesat që ia bëjnë të qartë njëri-tjetrit që në fillim. Në...

Të gjithë të shokuar! Nëna poston foto në rrjetet sociale teksa po digjej me vajzën në shtëpi, ja cfarë shkruante

Një nënë me vajzën e saj humbën jetën pas një zjarri të fuqishëm që pushtoi banesën e tyre. Natalya Belova, 38 vjec nga Rusia u...

‘Tani po shkojmë…’, pamjet e fundit e nënës me 3 fëmijët para se avioni të rrëzohej: Mirupafshim familje

Mediat e huaja kanë zbuluar mesazhin dhe foton e fundit te një nënë, e cila ishte në bordin e avionin indonezian, para se ai...

Bashkia Shkodër bën bilancin/ Janë përmbytur 1823 ha tokë! Ja dëmet në bujqësi dhe rrugët e bllokuara

Bashkia e Shkodrës ka dhënë informacionet më të fundit për situatën e përmbytjeve. Sipas Bashkisë, Hidrometri në Dajç në orën 08.30, shënon kuotën 6.36m.(Kuota max...

FOTO- “S’ka vota pa ngrohje”/ Prindër dhe nxënës të një shkolle 9-vjeçare dalin në protestë! Fëmijët nuk pranojnë të…

Prindër dhe nxënës të një shkolle 9-vjeçare në Bradashesh të Elbasanit kanë dalë sot në protestë. Edhe pse ishte dita e parë e shkollës për...

Francezët të shokuar! Ja ka shpenzuar Macron për lule në 2020

Presidenti francez Emmanuel Macron dhe gruaja e tij Brigitte janë vendosur në qendër të akuzave për shkak të shpenzimeve marramendese që kanë bërë për...

Most Read

Ka ndëruar 3 parti në 3 vite/ Ja kush është deputetja që do të zërë vendin e Mark Markut në parlament

Dorëheqja e Mark Markut nga lista e deputetëve të qarkut të Lezhës pritet të lërë një vend bosh në Kuvend në radhët e PD-së,...

Edhe kjo na duhej tani/ Paralajmërohet rritje e cmimit të bukës: Ja sa pritet të shkojë

Çmimi i miellit u rrit me 15 për qind brenda një jave në tregun vendas, duke reflektuar zhvillimet në tregun ndërkombëtar dhe sidomos të...

Pastruesja e hotelit hap sirtarin gjatë pastrimit të dhomës së ciftit dhe bërtet nga ajo që sheh!

Një çift i moshuar nga Ypsilanti, Michigan vendosi se ishte koha per te lene shtëpinë e tyre dhe për të shkuar në Kentaki ,per...

Ilda Bejleri lë pas moderatoren, tani i futet me kokë biznesit dhe garës për postin e FSHF-së ku do ketë rivalë vetëm burra

Ilda Bejleri, kandidate për të drejtuar FSHF-në?! Ky ka qenë lajmi që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Moderatorja që dikur punonte te “Super...