7.1 C
New York
Wednesday, May 18, 2022
Home BBV

BBV

1,1 milionë SMS deri në orën 17:00, Donaldi dhe Iliri me diferencë milimetrike

18 shkurti erdhi dhe shumica e shqiptarëve sot e kanë mendjen te finalja e madhe e Big Brother VIP Albania. Beniada, Donaldi, Iliri dhe...

E papritur/ Iliri do mërzitet shumë kur të marrë vesh këtë lajm për vajzën e tij

Na ndajnë edhe pak orë nga finalja e madhe e BBV Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada janë katër finalistët e këtij formati, shkruan lajmi.net. Padyshim sot...

Nga tapeti i kuq e të ftuarit specialë, ja çfarë pritet të ndodhë në finalen e Big Brother VIP

Sonte do të mbahet nata finale e spektaklit shumë të ndjekur, Big Brother VIP. Aventura e cila ka zgjatur më shumë se 136 ditë...

Nesër finalja e BBV: Bora dhe Beatrix të ftuara për t’u takuar me Donaldin

Ditën e nesërme është finalja e madhe e Big Brother Vip dhe finalistë janë Donaldi, Iliri, Beatrix dhe Einxhel. Produksioni ka premtuar një super mbrëmje...

Do jetë nesër apo jo? Zbulohet plani i Beatrix për finalen e madhe

Me datë 18 Shkurt, pra nesër, do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP”, pas më shumë se 4 muajsh, që banorët...

Arjola Demiri: Donaldin e njoh prej katër muajsh e 31 ditë, i ka përdorur të gjithë për strategji në Big Brother VIP

Mbrëmjen e së martës është mbajtur Big Brother Fan Club, ku është diskutuar mbi katër finalistët e Big Brother VIP. Aktorja Arjola Demiri e cila...

“Bac u kry!”, Beatrix surprizohet nga Donaldi ditën e Shën Valentinit, ja çfarë shkruan në Instagram këngëtarja

Kërkesa e Donaldit duket se është kryer me sukses. Ditën e djeshme , “Top Albania Radio”, për të festuar ditëlindjen e 24-ërt të radios...

Zarf i bardhë/ Banorët tregojnë arsyet pse konkurentët nuk e meritojnë fitoren

Një zarf i bardhë ka mbëritur në shtëpi. “Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve t’i nënshtrohen një tjetër sfide. Meqë finalja e madhe është ende...

Iliri u ankua se Antonela dhe Sara nuk kanë famë, Arbëri i kthehet keq atij dhe merr duartrokitjet e publikut me atë që i...

Debate të ashpra në transmetim live mes Antonelës, Ilirit dhe Einxhelit. Këto debate u shkaktuan pasi Iliri ka vënë dyshime në famën e Antonelës...

100 mijë euroshin nuk e merr dot se atë e ka të sigurt Iliri, Beniada fiton tre gjëra të mëdha nga ‘BBV’

Beniada Nishani, modelja që e ka zhvilluar karrierën e saj në Itali dhe ishte e panjohur për një pjesë të mirë të publikut shqiptar...

Beniada dhe Donaldi nuk pyesin për rregullat e “Vëllait të Madh”: Po të jesh inteligjent, e kupton

Mbrëmjen e djeshme të ulur rreth zjarrit të ndezur jashtë në oborr disa prej banorëve kanë komentuar në lidhje me nominimet. Ishte Donaldi ai...

“Ne nuk dimë të hapim këmbët si ti, veç gojën dhe gjuhën përdorim”, dy banorët s’lënë gjë pa i thënë njëri-tjetrit

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin ‘Big Brother VIP’ u zhvillua një debat i ashpër mes Ilirit dhe Antonelës. Shkak për këtë është bërë deklarata e...

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...