7.1 C
New York
Wednesday, May 18, 2022

123albania

2417 POSTS0 COMMENTS

“Pika mu në kokë”/ Aida Shtino shpërthen e revoltuar dhe del me thirrjen e fortë

Gazetarja Aida Shtino ka dalë sot me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale ndaj të gjithë atyre që sipas saj kritikojnë pa qenë...

Mos prisni shumë prej tyre, katër shenjat e zodiakut që kursejnë dhuratat 

Ka njerëz që mendohen dy herë para se t’i blejnë dikujt një dhuratë. Por ka edhe nga ata që kënaqen të shpenzojnë më tepër...

Motra e DJ Dagz feston ditëlindjen, Einxhel Shkira i habit të gjithë me mesazhin që i dërgon kunatës

Einxhel Shkira ka uruar sot me fjalë tepër speciale kunatën e saj, Aurorën, motrën e partnerit të saj Dj Dagz. “Jo 100 vjeç po i...

I fundit! Rritet sërish çmimi i karburanteve

Bordi i Transparencës ka vendosur rritjen e çmimeve të naftës dhe benzinës, pas shtrenjtimit të tyre në bursat ndërkombëtare. Sipas vendimit të fundit, të marrë...

Varin turinjtë për gjënë më të vogël; 2 shenjat zodiakale që u prishet qejfi direkt

Këto shenja të Horoskopit njihen si korrekte, ambicioze dhe fisnike. Por kur vjen puna tek hatërmbetja, varin turinjtë për një fjalë goje. Njihuni me...

Bordi i Entit Rregullator të Energjisë merr VENDIMIN e rëndë për popullin, rritet tarifa e energjisë elektrike për të gjithë kategoritë, do të jetë...

Bordi i Entit Rregullator të Energjisë miratoi këtë të mërkurë rritjen e tarifës së transmetimit të energjisë nga 0.75 lekë në 0.85 lekë për...

A ka “turbulenca” në martesën me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj habit me përgjigjen e saj, zbulon bisedat me ish-deputetin

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka folur në lidhje me marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, Mark Frrokun, duke zbuluar edhe mesazhet e...

Këmbimi valutor, 13 Prill 2022

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 108.3 Lekë dhe shitet me 114.4 Lekë Euro blihet me 119.3 Lekë dhe shitet me...

Horoskopi për sot, 13 prill 2022

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në...

Ilir Shaqiri feston sot ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush! Ja kush ishin urimet më të bukura

Festë e madhe në shtëpinë e balerinit të njohur Ilir Shaqirit, ky i fundit ditën e sotme feston sot ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother...

TOP AUTHORS

2417 POSTS0 COMMENTS
4893 POSTS0 COMMENTS
73 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...