7.1 C
New York
Wednesday, May 18, 2022

123albania

2417 POSTS0 COMMENTS

Temperatura të larta! Sot arrijnë deri në 23°C, ja si parashikohet moti

Sipas MeteoAlb: Vijojnë masat ajërore të qëndrueshme dhe të ngrohta të jenë prezente në të gjithë vendin tonë, duke bërë që në pjesën më...

Artisti Pal Daka në Maldive për 25 vjetorin e martesës

Artisti Pal Daka në Maldive për 25 vjetorin e martesës   Personazhi ynë sot është ai djaloshi që e la Kosovën, vendlindjen që kur ishte fare...

Horoskopi për sot, 14 prill 2022

Dashi: Mos merrni shumë stres pasi mund të ndikojë në shëndetin tuaj. Ka shumë mundësi që të merrni fitime financiare. Paratë që i keni...

Bashkimi Evropian merr vendimin historik, ja çfarë i ofrohet Ukrainës

Të 27 shtetet anëtare të Bashkimit Evroian ranë dakord të dërgojnë 500 milionë euro të tjera ndihmë ushtarake për Ukrainën, njoftoi të mërkurën nëpërmjet...

Bora Muzhaqi flet për ‘gafat’ e saj: Qesh dhe vetë kur i dëgjoj

Tiranë-Ministrja Bora Muzhaqi ka qenë shpesh e komentuar për ‘gafat’ që bën në përgjigjet e saj. Por sot në një studio, ajo e ka pranuar...

Deklarata ‘bombë’ e Marine Le Pen: Nëse bëhem presidente, nxjerr Francën nga NATO!

Kandidatja për presidente në Francë, Marine Le Pen, ka bërë një deklaratë të fortë, duke thënë se do të nxjerrë vendin nga NATO nëse...

E papritur/ Donaldi shkon në ambjentet e ‘Përputhen’, ja veprimi epik për Borën (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj konfirmoi së fundmi se programi në bashkëpunim me vëllain e tij binjak në Top Channel, do të realizohet dhe...

“Shumakeri” shqiptar, shoferi i autobusit plot me pasagjerë ecën me shpejtësi marramendëse në autostradë.

Në rrugët e Shqipërisë sheh shoferë nga më të çuditshmit, ku jo në pak raste shpejtësia ekstreme e mjeteve ka bërë që të marrë...

DJ GJACI Mirditori i talentuar që po bën jehonë me muzikën e tij në Zvicër”

Mark Gjaci i njohur me emrin e artit si “Dj Gjaci” me eksperiencë mbi 15 vjeçare në  profesionin e Dj në evente të ndryshme Shqiptare, tashmë jehona e punës...

Mbante fëmijët mes minjve dhe buburrecave, merret vendimi për nënën shqiptare

Greqi- Dënohet me 8 vite burg nëna shqiptare që mbante fëmijët mes minjve dhe insekteve. Ndaj saj rënduan akuzat e ekspozimit të të miturve...

TOP AUTHORS

2417 POSTS0 COMMENTS
4893 POSTS0 COMMENTS
73 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...