7.1 C
New York
Wednesday, May 18, 2022

123albania

2417 POSTS0 COMMENTS

Gazetari Artan Hoxha tregon se kush nuk e ka lënë në baltë asnjëherë: Me këtë mund të bëj çdo gjë…

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar udhëtimin ndryshe në veri të Shqipërisë, ndërsa trashësia e borës është e konsiderueshme.   Në një postim në rrjetet sociale, gazetari...

Ishte pjesë darkës në Dubai, Mazniku nxjerr prapaskenat, ja kush e pagoi faturën

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku, pjesë darkës së shumëkomentuar në media dhe rrjetet sociale në restorantin luksoz në Dubai bashkë me zyrtarë...

Mjeku i njohur nxjerr bllof Ramën, ja nga erdhën në të vërtetë vaksinat

Shumë e paqartë mbetet fakti se cili vend ka furnizuar me dozat e para të vaksinës Shqipërinë. U Fol se ato erdhën nga Greqia...

Refuzoi të vendoste maskën gjatë udhëtimit me avion, italianes i kushtoi shumë rëndë

Një 24-vjeҫare nga Italia e cila refuzoi të mbante maskën gjatë udhëtimit me avion nga Malta drejt Italisë është dën uar me gjashtë muaj...

Përdoruesit po fshijnë WhatsApp, cili është aplikacioni që po e sfidon, e përdorin Kryeministrat

WhatsApp është aplikacioni më i njohur i mesazheve në botë, i zotëruar nga kompania e Facebook. Por me rregullat e reja që ka vendosur, ku...

Kur mbaron Covidi? Mjeku Pëllumb Pipero jep lajmin e shumëpritur dhe tregon kush nuk duhet ta marrë vaksinën

Një ditë pas vak sinimit nga COIVD-19, mjeku Pëllumb Pipero, i ftuar në emisionin ‘Wake Up’ foli për rëndësinë e va ksinimit në frenimin...

Një tjetër skandal u zbulua? Ja kush e nxorri që Sindi dhe Murati njiheshin para se të shkonin në emision

Almendi hodhi akuza në drejtim të Sindit dhe Muratit në puntatën e sotme në “PërPuthen” se ata njiheshin para programit, duke hedhur edhe dyshime...

Në fillim u tha se u hodh nga 8 metra lartës/ Del e vërteta: 22-vjeçarja shqiptare nuk u hodh, kishte hipur në çati për...

Një 22-vjeçare me origjinë shqiptare ka ndë rruar jetë pak orë më parë në një spital në Selanik të Greqisë. Mediat greke, bëjnë me dije...

55-vjeçari shqiptar thotë se flet me Zotin dhe tregon se kur do vijë fundi i botës

Shaip Elshani fillon ditën e tij duke komunikuar me Zotin. Po, nuk po lexoni diçka gabim, mirë e keni parë, 55-vjeçari nga Komorani pretendon...

Tërmeti ne jug te vendit, flasin banorët të frikësuar: Zgjati dhe ishte shumë i fortë

Mëngjesin e ditës së sotme, Jugu i vendit është goditur nga një tërmet i fortë me magnitudë 4.1. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë në Berat,...

TOP AUTHORS

2417 POSTS0 COMMENTS
4893 POSTS0 COMMENTS
73 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë.

Grupi i këngëtarëve që po kall atmosferën kudo që marrin pjesë. Muzika është si një magnet që mbledh rreth vetes zërat më të bukur të...

Sekreti për ta joshur atë, bazuar në shenjën e horoskopit!

Joshja është art më vete dhe jo të gjithë janë të aftë ta zotërojnë siç duhet. Disa më pak disa më shumë, megjithatë në...

Bèhuni gati/ Pára shumë do mèrrni Shenjat që bèkòhen pas 10 ditësh, a je edhe ti

Tre shènjat e mèposhtme do të kòrrín sùksès të madh gjatë këtij muaji, me pák fjalë do të jètë momenti i tyre. Pas një kohe...

“Dashí me tákíme, Luani me mùndèsi…”/ Bíngò bèni më 23 prill, për këto shènja

Nuk është më as çùdi dhe as ndònjë sèkrèt i madh, fákti që në shumë ráste, disa shènja kanë një fát shumë hèrë më...