7.1 C
New York
Tuesday, January 25, 2022

123albania

1324 POSTS0 COMMENTS

Zarf i bardhë/ Banorët tregojnë arsyet pse konkurentët nuk e meritojnë fitoren

Një zarf i bardhë ka mbëritur në shtëpi. “Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve t’i nënshtrohen një tjetër sfide. Meqë finalja e madhe është ende...

Rritje temperaturash, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb, Shqipëria do të karakterizohet nga kushtet e motit të kthjellët deri pak pas mesditës kur në zonat përgjatë kufirit lindor do të...

(FOTO) Të dy thonë që s’ka gjë mes tyre, por kjo foto e fundit me Atdheun dhe Borën që po qarkullon në rrjet na...

Dilemes e madhe se me ke eshte “fejuar” Atdheu i erdhi fundi. Ne disa foto qe po qarkullojne sefundmi ne rrjet, fakte te forta...

“Kur të dilni e kuptoni…, Bora Zemani me mesazh të koduar për Donaldin dhe Beatrix?

Bora Zemani është moderatorja që ka bërë një shqiptari të i kthejë sytë nga ajo.Ajo shumë shpesh përmes emisioneve të Për’puthen ka përçuar mesazhe...

Iliri u ankua se Antonela dhe Sara nuk kanë famë, Arbëri i kthehet keq atij dhe merr duartrokitjet e publikut me atë që i...

Debate të ashpra në transmetim live mes Antonelës, Ilirit dhe Einxhelit. Këto debate u shkaktuan pasi Iliri ka vënë dyshime në famën e Antonelës...

100 mijë euroshin nuk e merr dot se atë e ka të sigurt Iliri, Beniada fiton tre gjëra të mëdha nga ‘BBV’

Beniada Nishani, modelja që e ka zhvilluar karrierën e saj në Itali dhe ishte e panjohur për një pjesë të mirë të publikut shqiptar...

Beniada dhe Donaldi nuk pyesin për rregullat e “Vëllait të Madh”: Po të jesh inteligjent, e kupton

Mbrëmjen e djeshme të ulur rreth zjarrit të ndezur jashtë në oborr disa prej banorëve kanë komentuar në lidhje me nominimet. Ishte Donaldi ai...

Nuk flasin prej vitesh me njëra-tjetrën, ja si reagojnë motrat Libohova kur gjenden në të njëjtën festë (foto)

Disa javë më parë doli lajmi se mes motrave Libohova diçka nuk shkon dhe se ka një përçarje. Irma dhe Eranda nuk ndiqen në...

“Ne nuk dimë të hapim këmbët si ti, veç gojën dhe gjuhën përdorim”, dy banorët s’lënë gjë pa i thënë njëri-tjetrit

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin ‘Big Brother VIP’ u zhvillua një debat i ashpër mes Ilirit dhe Antonelës. Shkak për këtë është bërë deklarata e...

Banorët nisin të kenë dyshime e tyre: Ne nuk na nxjerr publiku, por vetë produksioni (video)

Banoret kanë biseduar gjatë qëndrimit në oborr ku edhe kanë fjetur mbrëmë.Donaldi, Einxhel, Dj Dagz, Antonela dhe Sara kanë diskutuar për nominimin, shkruan lajmi.net. Ndërkohë...

TOP AUTHORS

1324 POSTS0 COMMENTS
4882 POSTS0 COMMENTS
73 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Zarf i bardhë/ Banorët tregojnë arsyet pse konkurentët nuk e meritojnë fitoren

Një zarf i bardhë ka mbëritur në shtëpi. “Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve t’i nënshtrohen një tjetër sfide. Meqë finalja e madhe është ende...

Rritje temperaturash, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb, Shqipëria do të karakterizohet nga kushtet e motit të kthjellët deri pak pas mesditës kur në zonat përgjatë kufirit lindor do të...

(FOTO) Të dy thonë që s’ka gjë mes tyre, por kjo foto e fundit me Atdheun dhe Borën që po qarkullon në rrjet na...

Dilemes e madhe se me ke eshte “fejuar” Atdheu i erdhi fundi. Ne disa foto qe po qarkullojne sefundmi ne rrjet, fakte te forta...

“Kur të dilni e kuptoni…, Bora Zemani me mesazh të koduar për Donaldin dhe Beatrix?

Bora Zemani është moderatorja që ka bërë një shqiptari të i kthejë sytë nga ajo.Ajo shumë shpesh përmes emisioneve të Për’puthen ka përçuar mesazhe...