7.1 C
New York
Thursday, October 28, 2021

Latest Articles

E dinit gabim! Ja cfare duan grate ne sht rat

Një sondazh i bërë kohët e fundit ka zbuluar fant azitë sek su ale të grave. Në fakt, shumica e njerëzve kanë fanta zitë...

Djali nga Elbasani që jeton në Gjermani i habit te gjithe me kërkesen e pazakonte: Më ka marrë shumë malli për …

Një i ri nga Elbasani ka habitur së fundmi me kërkesën e tij sa të veçantë, por edhe të pazakontë. Ai jeton në Gjermani, por...

Jonida Maliqi flet me lot në sy për Romeon/ E dua dhe jam me të, por jam 12 vite më e madhe dhe…

Këngëtarja Jonida Maliqi nuk ka pranuar se mes saj dhe aktorit Romeo Veshaj ka diçka sublime si dashuria. E ftuar në rubrikën “Tani mund...

Horoskopi per neser, 2 dhjetor 2020, ja shenjat me fat

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. https://youtu.be/uVct3-28_i4 Dashi Nesër...

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për të mërkurën

Dita e mërkurë parashikohet të ketë mot me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh. Reshje shiu të karakterit lokal me intensitet të ulët përgjatë vijës bregdetare,...

Festa e Bes Kallakut me 30 vetë, Kryemadhi: A është një ditëlindje ajo që e shpërndan virusin apo një shkollë e padezinfektuar?!

Padyshim që fotot nga ditëlindja e 35 e aktorit të humorit Bes Kallaku bëri xhiron e rrjetit, pasi ishte një ceremoni që mbahej në...